Podzim 2017: Jaké kousky se vám letos budou hodit?

Léto je na svém vrcholu, ale spousta z nás, módních nadšenců, již přemýšlí, jaké módní trendy s sebou přinesou podzimní měsíce. Hned na začátek musíme říci, že letošní podzim bude opravdu stylový. A jaké super kousky by vám tedy letos na podzim rozhodně neměly chybět?

Smyslná červená! Barva, která vládnem všem

Letošnímu podzimu vládne červená ve všech svých odstínech. Od oranžových tónů až po temně rudou. Alespoň jeden červený kousek by vám v šatníku rozhodně neměl chybět a je jedno, zda to budou červné kalhoty s vysokým pasem, rudá saténová halenka nebo elegantní červené lodičky.

A pokud červenou milujete stejně jako my a v módě se ničeho nebojíte, oblékněte všechny vaše červené kousky najednou. Budete vypadat dokonale.

Kalhotvý kostýmek, nikoli pouze pánská záležitost

Kalhotový kostým, původně pánská záležitost, kterou do našich šatníků vnesla Marlene Dietrich, je milován už nějaký ten pátek. A není se čemu divit. Při vhodně zvoleném střihu sluší naprosto každému. Sako a kalhoty jsou ideální do práce i na vačeři. Můžete je doplnit bavlněným trikem a teniskami nebo můžete kostým obléci na holé tělo a doplnit ho vysokými podpatky. Je jasné, že tento outfit nikdy nevyjde z módy.

Samet, každodenní dekadence

Samet, samet a zase jen samet. Samet přichází do našich šatníků a neplánuje jen tak odejít. A my jsme jedině rády. Díky sametovým kouskům budete zářit celý podzim i zimu.

Sametový top ozvláštní váš outfit. Stačí k němu obléci obyčejné džíny, tenisky a přehodit delší sako. Šaty ze sametu můžete vzít do práce i na večírek. A co takový sametový kabát? Ten se stane vaším nejlepším přítelem v chladných dnech.

Ale nemusíte být oblečená v sametu od hlavy až k patě, stačí sametové doplňky. Pořiďte si sametový batoh, klobouk nebo tenisky.