Stylové bydlení – interiérové trendy podzimu 2017

Trendy se neprojevují jen v módě, ale i v interiérech. Pokud máte v plánu v pochmurném počasí vylepšit svůj interiér, přinášíme vám tipy, kterými letos nic nezkazíte.

Návrat k přírodě

Jak už jsme v předchozím článku týkající se trendů pro rok 2017 zmínili, že jsou letos trendy přírodní materiály, týká se to samozřejmě i podzimu. Pořiďte si do interiéru kousky, které se navracejí k přírodě. Například takový konferenční stole z dřeva, koberec z juty, stínidla svítidel z proutí, keramické nádobí, lněné ubrusy, jsou skvělou volbou, zejména pokud vše pořídíte v přírodních nebarvených odstínech.

Lahvově zelená – ideální k podzimu

K letošnímu podzimu patří lahvově zelená barvička, která se skvěle vyjímá třeba na taburetu, křesle i barové kovové židli. Lahvově zelená je pro letošní podzim ideální, neboť se jedná o velmi tmavý odstín, který se perfektně hodí k doplňkům v přírodních odstínech i k letošní oblíbené ostré růžové.

Jemný jako samet

Je hebký, luxusní, splývavý a heboučký, takže neustále láká k pohlazení. Ano, řeč je o sametu. Letos ovládl aktuální kolekce v oblasti módy, ale zasáhl i do interiérů. Je prostě všude – na módních doplňcích, obuvi, kalhotách, kabelkách a mnoho dalšího. To samé se týká v interiéru, tam lze samet najít u čalouněného nábytku, polštářů či taburetek.

Monochrom – černobílá kombinace

Klasikou je černobílá kombinace, která se v interiérech stále objevuje. K tomu se přidávají různé grafické prvky, silné pruhy, kostky. Monochrom se pak skvěle kombinuje s měděnými doplňky, což se drží na vrcholu oblíbenosti.

Živá příroda v interiéru v podobě rostlin

Rostliny v interiéru pomáhají vyčistit vzduch a jsou skvělými interiérovými doplňky. Navíc je velmi uklidňující se na ně dívat, zejména když bydlíte ve městě. Chcete-li pěstovat rostlinky co nejjednodušeji, pak doporučujeme využít samozavlažovací květináče. Tak se nemusíte o rostlinky bát, když je zapomenete zalít.

Ostrá růžová

Svůj interiér v pochmurném počasí rozzařte ostrou růžovou. Ta se skvěle doplňuje se šedými odstíny nebo jemnými pastelovými barvami, jako je modrá či růžová. Ostrá růžová barva je velmi veselá, takže vás rozveselí vždy, když bude venku ošklivě a pochmurno.