Rty v barvách podzimu

Trendy přicházejí a zase odcházejí. Ale jeden se prakticky nemění. Mít dokonale nalíčené rty. Rtěnky byly, jsou a pravděpodobně vždycky budou v kosmetice velký hit. Hledáte dokonalou rtěnku pro právě nastupující podzimní dny? Přinášíme vám nejžhavější trendy mezi rtěnkami. 

MUST HAVE č. 1 - tmavé rtěnky

Letošní podzim a zima velí jasně! Tmavé rtěnky na vašich rtěch jsou MUST HAVE č. 1! Višňová. Švestková. Nebo rtěnka v barvě hroznů. To musíte mít! Na trhu najdete nespočet odstínů, ze kterých si stačí vybrat tu správnou barvu, která vám bude slušet a která se k vám bude hodit. A tak hledejte.

Výběr správného odstínu

Správně vybraný odstín, bod, který nepodceňujte. Tmavé rtěnky opticky zmenšují vaše rty a tak by se jim majitelky úzkých rtů měly raději vyhnout.

MUST HAVE č. 2 - nude rtěnky, s kterými rozhodně není nuda

Pakliže si na výrazné barvy netroufáte a spíše preferujete jemně nalíčené rty, bude ideální volbou rtěnka v tělové barvě. Tedy rtěnka v bravě, která je co nejvíce podobná odstínu vaší pleti. Nude rtěnky patří ke klasice a jistotám každé sezony. 

Jak najít tu pravou nude rtěnku? 

Při výběru vhodného odstínu nude je důležité sledovat barvu a podtón vaší pleti. Ke světlé pleti volte tóny champagne, jasně růžové nebo béžové. Ženy a dívky se středně tmavou pletí budou nejvíce vyhovovat béžové a růžové tóny. A pokud je vaše kůže opravdu tmavá, vilte nude rtěnku v odstíněch dohněda.

MUST HAVE č. 3 - rudá klasika 

Stálicí mezi rtěnkami je červená a rudá. Rudá pusa funguje vždycky. Pokud se ráno nestíháte nalíčit, nevadí, postačí vám červená rtěnka a hned vypadáte skvěle. Rtěnky v odstínech červené vypadají skvěle přes den i večer. Od jara až od zimy.

Který odstín je přesně pro mě?

Jak si najít ten ideální odstín rudé rtěnky? Orientujte se podle aktuálního tónu pleti.