Jak nosit kozačky nad kolena?

Vysoké kozačky ovládly módní mola, katalogy i ulice. Kdo je letos na podzim a v zimě nebude mít, jako by nebyl. Dělají nohy až do nebes, jsou neskutečně sexy, ale většina žen nevím, jak je nosit. Otázkou tak je, co si obléknout, aby jste nepůsobily provokativně?

Dvě základní pravidla

  • jednoduchost
  • vzdušnost

Pokud chce do svého botníku zařadit vysoké kozačky nad kolena, pak zapomeňte na zdobené detaily, krátké a upnuté oblečení na tělo. Daleko více vyniknou u krátkých sukní a s šaty.

Jak si vybrat ty správné?

Už při nákupu je důležité myslet dopředu, tedy na to, co ke kozačkám budete nosit. Proto vždy volte kvalitní materiál, který vám umožní je nosit v různých ročních období, ideálním materiálem je kůže. také vybírejte podle pohodlnosti a v neposlední řadě volte neutrální barvy a odstíny jako je černá, hnědá a jejich odstíny a vyvarujte se zdobení.

Černé, krémové a šedé

Když zvolíte odstíny černé, krémové a šedé rozhodně nesáhnete vedle a nabídne se vám nekonečné množství kombinací a outfitů. Je jedno, jestli zvolíte kozačky na podpatku, klínku nebo bez podpatku, v kombinaci s úzkými džínami a kabátem budete působit ležérním dojmem.

Outfit o dvou položkách - svetr a kozačky

Nejjednodušším způsobem, jak nosit vysoké kozačky nad kolena, je s pleteným maxisvetrem nebo maxirolákem. Asi outfitu o dvou položkách moc nevěříte, ale vyzkoušejte ho a uvidíte samy, jaký efekt dokáže vyvolat.

V teple a chic

Pokus se obáváte laciného dojmu, pak je nejlepší se zahalit od hlavy až k patě. Zkombinujte upnuté vysoké kozačky nad kolena, krátkou sukni s tmavými silonkami a rolákem a na to všechno oblečte oversized kabát a máte elegantní outfit, ve kterém vám nebude zima a zároveň ukážete nohy až do nebe.

V odstínu camel

Nebojíte se být vidět? Pak vám jistě nechybí v šatníku barva camel. Odstín velbloudí srsti je letos obzvlášť oblíbený a najdete ho na kabátech, sukních i kozačkách nad kolena. Namixujte kozačky s kabátem v této barvě. Završte to mikinou a jednobarevnou minisukní a budete na ulici za módní hvězdu.

Máte nohy až do nebe? Ukažte je!

U vysokých kozaček platí, čím delší nohy, tím delší kozačky. Využijte svou výšku a nebojte se je zkombinovat s koktejlkami, sukní nebo maxisvetrem, vše musí končit minimálně dva centimetry na horním okrajem bot a můžete vyrazit do víru velkoměsta.

Vysoké kozačky pro menší dámy

Pokud patříte k ženám, které mají nohy kratší nemusíte být smutná, že vysoké kozačky nad kolena nemůžete nosit. Můžete, jen vybírejte správně. Ideální jsou takové, které vepředu končí nad kolenem a vzadu pod ním. Vše vylepší podpatek.