Krásná hořčicová barvička na podzim

Udržte si dobrou náladu i v nepříznivém počasí během podzimu. Nebudete potřebovat ani slunce, stačí upgrade vašeho šatníku. Ať už je váš styl jakýkoliv, přidejte pár kousků oblečení v hořčicové barvě.

Podzim bývá pro hodně z nás často ponurým obdobím. Když listí ze stromů opadá a zasněžené krajiny jsou v nedohlednu, často v uplakaném počasí upadáme do depresí a špatných nálad. Pro letošní podzim je ale trendy krásný odstíně žluté – hořčicová barvička.

V barvě hořčice!

Na podzim často frčí tmavší a neutrální barvy. Na každém rohu často zahlédneme outfity v černé, hnědé nebo šedé barvě. Hořčicová barvička svým teplým odstínem dodává jakýsi optimistický impuls do podzimní plískanice. Dokáže rozzářit každý outfit a dodat člověku energii i dobrou náladu.

Hořčicová od topu až po kabátky

Nikdy jste takovou barvičku nenosili? Nevíte, jak se v ní budete cítit nebo zda vám bude sedět? Pokud váháte a nejste si jistí, pořiďte si nejprve top. Avšak při správně vybraném odstínu tato barva sluší všem.

Až si barvou budete jistí, můžete si pořídit hořčicové svetříky v různých odstínech – od zářivé polní hořčice až po tmavou „kremžskou" variantu. Pokud máte rádi eleganci a retro styl, v šatníku by vám neměly chybět elegantní šaty evokující staré časy. Stačí je doplnit o úzký páseček a budete v nich neodolatelné. Ať už si ale pořídíte jakýkoliv hořčicový kousek, věřte, že budete jediným sluníčkem ve širém okolí.

Kombinace hořčice s jinými barvami

Pokud si nevíte rady, s jakými barvami kombinovat, s černou nic nezkazíte. K některým odstínům hořčicové barvy se hodí také hnědá nebo světle béžová. Přijdou-li vám tyto barvy smutné, sytě žlutou lze kombinovat s veselejší fialovou, vínovou nebo tmavě modrou.

Hrajte si s doplňky v odstínu hořčice

Jestli patříte k těm nešťatlivcům, kterým hořčicová barva způsobuje nezdravou barvu pleti, doplňte svůj outfit alespoň pěkným doplňkem. Celý outfit osvěží například kabelka, zajímavé lodičky, výrazný náramek nebo pásek. Když už nemůže mít oblečení v této barvičce, upusťte uzdu své fantazii alespoň u doplňků.

Na hořičocovou barvu nedají dopustit ani známé osobnosti jako Giovanna Engelbert, Lena Perminova Hilary Rhoda, Eleanor Robinson nebo Lou Lou de Saison.

obrázky použiti ze stránky https://nepaliaustralian.com/2012/05/04/shade-of-mustard-autumn-fashion/