Ledvinky se vracejí opět do módy!

Ledvinky slaví velký comeback! Kdo by řekl, že tyto malé kabelky, které se připínají kolem pasu či na bocích, se vrátí do módy.

Hit 90. let

Ledvinky byly hitem 90. let. Několik let se objevují v různých formách na módních přehlídkách i u některých celebrit. U současné mládeže jsou oblíbené zhruba rok. Nosí je zejména pařížští studenti, kteří si potrpí především na značkové modely (např. od Gucci, Burberry, Lacoste, Armani nebo Calvin Klein).

Praktičnost především

Za vzrůstající popularitou ledvinek stojí zřejmě jejich praktičnost. Ve stejném duchu se totiž do módy navracejí také pánské příruční kabelky. Ledvinky jsou praktické především tím, že všechny osobní věci budete mít stále u sebe a pod dohledem.

Další důvody, proč si pořídit ledvinku:

  • Začnete nosit jen ty nejpotřebnější věci a veškeré zbytečnosti ponecháte doma, neboť se do malé ledvinky zkrátka nevejdou.
  • Uvolníte si ruce. Díky ledvince už nebudete muset přehazovat kabelku z ruky do ruky nebo z ramene na druhé rameno a tím ulevíte svým zádům. Ledvinku jednoduše připnete kolem pasu a o víc se nestaráte.
  • Budete IN. Jelikož se ledvinky navrací do módy, jedná se o trendy prvek, který by vám neměl chybět, pokud se na nejnovější módní výstřelky zaměřujete.

Osobnosti, které nosí ledvinky:

  • zpěvačka Rihanna,
  • modelka Kendall Jenner,
  • herečka Sarah Jessica Parker.

Není divu, že se zase ledvinky vrátily do módy. Přece jenom každých 25 let, s každou novou generací, se móda neustále vrací.

obrázky Kendall Jenner použity ze stránky http://www.elleuk.com/fashion/celebrity-style/articles/g31830/kendall-jenner-bum-bag-fanny-pack/