Návrat do školy se stylovými věcmi

První školní den se blíží, takže je třeba se pořádně na nadcházejí školní rok připravit. K základnímu vybavení patří jednoznačně batoh. Jenže ten se ne vždy ke každému outfitu hodí. Letos to však neplatí, září 2017 totiž přeje designově vyladěným batůžkům.

Podzimní barvy 2017

Tým Pantone vybral pro letošní podzim 2017 paletu deseti odstínů. Letos budou hit teplé barvy! Z výrazných sytých odstínů dominuje Navy Peony (tmavě modrá), Tawny Port (tradiční vínová), Shaded Spruce (jasná smaragdová) a Autumn Maple (cihlová).

Tyto na první pohled nesourodé odstíny vytvářejí dokonalou souhru s neutrálními barvami Ballet Slipper (jemná baby růžová) a Neutral Gray (neutrální šedá).

Černá klasika?

Černé batohy jsou klasikou. Hodí se ke všemu, jenže pokud chcete svůj outfit pozvednout, doporučujeme zvolit jiné barvy. Nechcete-li se řídit zrovna trendy barvami, vybírejte takové odstíny, které se budou hodit k vašemu stylu. Zajímavou variantou jsou například metalické bronzové a stříbrné barvy. Preferujete-li něžné oblečení, pak pro vás bude ideální batůžek s romantickým vzorem, který dodá šmrnc každému outfitu.

Must have diář / organizér

Kromě batůžku je zapotřebí také diář, do kterého můžeme plánovat, zaznamenávat a zachycovat své myšlenky. Díky diáři nebo organizéru bude každý den ve škole o něco více přehlednější a vy pak na nic nezapomenete.

Pitný režim se stylovou lahví

Dodržování pitného režimu je důležité. Zapomínat byste na něj neměli ani ve škole. Voda pomáhá nejen osvěžit tělo, ale díky ní zbystří i naše smysly. Pokud chcete ušetřit přírodu a navíc si pořídit něco stylové, přinášíme vám tipy na lahve, které vám všechny spolužačky budou závidět.

Ať už si pořídíte na svůj první školní den něco trendy nebo ne, důležité je, abyste se cítili dobře a pohodlně.